ATN IR850 Pro
7,989 грн
До кошику

Даний ліхтар є ідеальним рішенням для збільшення дальності виявлення цифрових прицілів день/ніч ATN X-SIGHT 4K та II HD.
Ключова відмінність ліхтаря ATN IR850 Pro від попередника – збільшена лінза та посилений світлодіод. Працює цей ліхтар у трьох режимах потужності світіння. Ліхтар має регулювання фокусу променя світлодіода, а кріплення, що входять до комплекту, дозволяє змінити напрямок та силу світла ліхтаря.
Довжина хвилі випромінювання 850 нм – це частково видимий для людини та тварин діапазон. Світіння діода ІЧ ліхтаря в такому діапазоні видно на близькій відстані у вигляді червоної точки, самого променя не видно. Дальність освітлення ІЧ ліхтаря у повній темряві 200-400 м (залежить від приладу нічного бачення, який ви використовуєте). Даний ІЧ ліхтар можна використовувати з будь-якими приладами нічного бачення - ЕОП I-III покоління та цифровими приладами.
Пляма променя кругла, і за рахунок асферичної лінзи поступово висвітлює все поле зору приладу нічного бачення. Це є головною перевагою світлодіодного інфрачервоного ліхтаря перед лазерним. У лазерного ліхтаря пляма променя, як правило, у вигляді сітки та вузької смужки. Завдяки рівномірному засвіченню всього поля зору нічних прицілів якість картинки у цифрових прицілів набагато якісніша, ніж з лазерним підсвічуванням.
Багато лазерів не рекомендується експлуатувати за температури нижче -5 градусів. Лазер аналогічної потужності, дуже небезпечний для зору!!
Технічні характеристики:
| Дальність | |
| Дальність виявлення людини | 300 м |
| Довжина хвилі | |
| Інфрачервоне освітлення | 850 нм |
| Інші характеристики | |
| Корпус | Алюміній |
| Кріплення | На планку Picatinny / Weaver |
| Тип батареї | 18650х1 |
| Габаритні розміри | 170х70х28 мм |
| Вага | 330 грамм |
| Максимальна потужність 2000 мВт |