Фонарь ATN IR850 Supernova - лучший фонарь для прицелов ATN X-Sight

$210 До кошикуATN IR850 Supernova - надзвичайно потужний інфрачервоний освітлювач далекої дії з регульованим кріпленням, який ідеально підходить для полювання та пошуку та порятунку.
Даний ліхтар є ідеальним рішенням для збільшення дальності виявлення цифрових прицілів день/ніч ATN X-SIGHT 4K та II HD.


Ключова відмінність ліхтаря ATN IR850 Supernova від попередника – збільшена лінза та посилений світлодіод. Працює цей ліхтар у трьох режимах потужності світіння. Ліхтар має регулювання фокусу променя світлодіода, а кріплення, що входять до комплекту, дозволяє змінити напрямок та силу світла ліхтаря.


Довжина хвилі випромінювання 850 нм – це частково видимий для людини та тварин діапазон. Світіння діода ІЧ ліхтаря в такому діапазоні видно на близькій відстані у вигляді червоної точки, самого променя не видно. Дальність освітлення ІЧ ліхтаря у повній темряві 300-500 м (залежить від приладу нічного бачення, який ви використовуєте). Даний ІЧ ліхтар можна використовувати з будь-якими приладами нічного бачення - ЕОП I-III покоління та цифровими приладами.


Пляма променя кругла, і за рахунок асферичної лінзи поступово висвітлює все поле зору приладу нічного бачення. Це є головною перевагою світлодіодного інфрачервоного ліхтаря перед лазерним. У лазерного ліхтаря пляма променя, як правило, у вигляді сітки та вузької смужки. Завдяки рівномірному засвіченню всього поля зору нічних прицілів якість картинки у цифрових прицілів набагато якісніша, ніж з лазерним підсвічуванням.


Багато лазерів не рекомендується експлуатувати за температури нижче -5 градусів. Лазер аналогічної потужності, дуже небезпечний для зору!!


Технічні характеристики:

Дальність
Дальність виявлення людини300 м
Довжина хвилі
Інфрачервоне освітлення850 нм
Інші характеристики
КорпусАлюміній
КріпленняНа планку Picatinny / Weaver
Тип батареї18650х1
Габаритні розміри
170х70х28 мм
Вага330 грамм
Максимальна потужність          2200 мВт